Cane Corso Yavrular | Bursa Köpek Çiftliği | Köpek Cenneti

Cane Corso Yavrular

Cane Corso Yavrular

Cane Corso Yavru

Cane Corso Yavrularımız Irkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan damızlık köpeklerimizin eşleşmeleri ile olan yavrularımız sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Çiftliğimizde olan cane corso yavru köpeklerimizin ilke aşı uygulamaları eksiksiz bir şekilde yapılarak veteriner hekim kontrolünde büyümektedir.

 CANE CORSO YAVRU

Cane corsolar çevik,dayanıklı, kasları ve kemikleri son derece gelişmiş köpeklerdir, iki kürek kemiği arasındaki boşluk belirgin bir şekilde yüksektir. Ağız ve burun çıkıntıları geniş ve uzundur,burun kenarları şişkindir.

Baş bölgelerinde göze çarpan başka bir özellikleri ise şişkin kaşlarının arasındaki boşluktur. Boyunları hafif kemerli, oval biçimli, güçlü ve çok kaslı bir yapıdadır, derisi kalın köpeklerdir. Tüyleri parlak ve kısadır ayrıca tüyleri oldukça yoğundur. Ağızve burun bölgelerindeki tüyler çok kısa düz ve yapışıktırlar. Göğüs bölgesinde ve burun kemiğinde küçük beyaz lekeler bulunur. Bu köpek cinsi için düzenli egzersiz şarttır, tüyleri için haftada ir yapılan fırçalama yeter. Çok sadık olan bu tür ev ortamına sessizlerdir, eğitilmeye oldukça müsaitlerdir.

WhatsApp İletişim