SATILIK BEYAZ SPITZ YAVRULARI | Bursa Köpek Çiftliği | Köpek Cenneti

SATILIK BEYAZ SPITZ YAVRULARI

SATILIK BEYAZ SPITZ YAVRULARI

Satılık beyaz Spitz yavrularımız Japon Spitz diğer adınla Nordic Spitz olan bu küçül köpek, Küçük ve sivri uçlu kulakları diktir. Uzun tüylerle kaplı olan kuyruk, sırta doğru kıvrılmış halde tutulur. Kalın tüy örtüsü saf beyazdır.
Japanese Spitz cinsi köpekler canlı, Neşeli, gözü pek, mağrur ve çok zeki olan bu ırk, sahibine karşı çok sevecen olmakla birlikte, tüm Şpitz grubu köpekler gibi, yabancılara kuşkuyla yaklaşır.

 

Japon Spitz diğer adınla Nordic Spitz olan bu küçül köpek, Küçük ve sivri uçlu kulakları diktir. Uzun tüylerle kaplı olan kuyruk, sırta doğru kıvrılmış halde tutulur. Kalın tüy örtüsü saf beyazdır.
Japanese Spitz cinsi köpekler canlı, Neşeli, gözü pek, mağrur ve çok zeki olan bu ırk, sahibine karşı çok sevecen olmakla birlikte, tüm Şpitz grubu köpekler gibi, yabancılara kuşkuyla yaklaşır.

 

Spitzler tam anlamıyla bir aile köpeğidir, insanlarla yakın olmayı sever, çok akıllı ve kibardır. Zeki olduğu için eğitimi kolaydır. Hayat boyu size arkadaşlık edecektir.

satılık beyaz spitz

Yetişkin bir Japon spitz’teki deride yüksekliği 30-38 cm, ağırlığı 4-9 kg’dır. Japon spitz’in kızları daha küçüktür ve “daha kadınsı” görünürler. Irkın dezavantajları aşağidadır veyaAperatif, aşırı bükülmüş kuyruk, ayrıca korkaklık ve köpek gürültülü. Cins standardına göre, Japon Spitz akıllı, akıllı ve sadıktır. Bu köpek çok temiz, kendine iyi bakıyor, kedi gibi yalıyor. Japon Spitz gözlemsizdir, neşeli ve eğlenceli bir öfkeyeye sahiptir. Güçlü sağlıkları vardır, yiyecek-içecek değildir ve alerjik değildirler Köpeğin büyüklüğünün küçük olmasına rağmen çokcesur. Japonca sprint’i yalnızca bu cinsin ayırt edici bir özelliği olan havlamaya bağlamak. Bu nedenle “sessiz Japon spitz” denir. Aşırı derecede gürültülü ve düşmanca hayvanlar, Japon Spitz ırkının standardına uymuyor. Kesim taşlarının arasından, mükemmel bekçiler elde edilir, çünkü yabancılar için güvensizdirler.

satılık yavru spitz

Japon spitz cinsinin köpeğine bakım azdır. Ancak kat beyaz ve beyaz olmasına rağmen, çamur kendine emilmiyor ve kurutulduktan sonra kolayca sarsılıyor ve iz bırakmıyor ve yağışlı havalarda bile kokusu yok. Yünün olağandışı yapısından dolayı düşmez ve sıkça saç kesimi gerektirmez. Saçlarınızı düzenli olarak fırçalamanız yeterlidir. Ayrıca hayvanların kulaklarını temizlemeyi ve gözlerini silmeyi de unutma. Bu özellikle Japon Spitz yavruları için geçerlidir. Japon Spitz’i yalnızca evde saklayın. Japon spitz cinsinin çoğunun köpekleri arkadaş olarak kazanılır. Çok samimi ve temas kuruyorlar. Eğitim için mükemmel verim. Köpekler her ailede mükemmel bir şekilde yaşayabilir,Ve sadece efendilerini değil, onlarla yaşayan herkesi severler. Hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmel bir “ortak dil” buluyorlar. Ve bu köpekler kesinlikle göze batmaz. Bu çocuklar ile birlikte tüm hayvanlarla iyi geçin. Yalnız uzun süre yalnız kalamazlar, bundan da hasta olabiliyorlar.

WhatsApp İletişim