Satılık ELizabeth Beagle Yavruları | Bursa Köpek Çiftliği | Köpek Cenneti

Satılık ELizabeth Beagle Yavruları

Satılık ELizabeth Beagle Yavruları

Satılık Safkan ELizabeth Beagle Yavruları

Elizabeth Beagle herkesi seven, nazik, tatlı, hayat dolu ve meraklı bir köpektir. Mutlulukla kuyruk sallar, sosyaldir, cesurdur ve akıllıdır. Sakin ve sevecendir. Çocuklarla mükemmel anlaşır, genelde diğer köpeklerle de arası iyidir, ama kedi gibi diğer hayvanlarla ve ev hayvanlarıyla küçüklükten beri sosyalleşmemişlerse yalnız bırakılmamalıdır.

Beaglelar ne istediklerini bilirler. Kararlıdırlar, gözlemcidirler ve sakin, sıkı bir şekilde terbiye edilmelidirler. Bu cins yalnız bırakılmayı sevmez. Eğer uzun süre evde olmayacaksanız, iki tane almanız tavsiye edilir. Genellikle Beagle yüksek sesle ulur.

Beagle’lar kendi burunlarının dikine gitmeye eğilimlidirler. Eğer etrafı çevrili olmayan bir alanda onları serbest bırakırsanız, çevreyi keşfetmek için uzaklaşabilir.

Irk Standartlarında bir yavru sahiplenmek isterseniz bizler ile irtibata girmekten çekinmeyiniz Bursa Köpek Cenneti sizlere kaliteli hizmet vermenin grurunu yaşamaktadır.

İRTİBAT : 05435865500

 

 

 

Beagle Almaya Karar Verirken çok dikkatli düşünmeniz gerekmektedir. Beagle mükemmel akıllı bir köpektir. Eğitimini çok iyi verirseniz çok güzel bir ev köpeği olabilir. ama şımarık ve iyi eğitim veremediğiniz bir beagle cinisi köpeği düşünmek bile istemezsiniz.

Lütfen beagle isterken çok iyi düşünün....


WhatsApp İletişim