Satılık Jack Russell yavru | Bursa Köpek Çiftliği | Köpek Cenneti

Satılık Jack Russell yavru

Satılık Jack Russell yavru

Satılık Jack Russell yavru

Jack Russell Terrier Teriyerler kategorisinde listelenmekte olan bir köpek türüdür.Sizlere bu köpeğin özellikleri ve bakımı hakkında kısa bilgiler vereceğiz. 

Bu köpek Amerikan Köpek Kulübü tarafından tanınan bir köpektir.Küçük ama sağlam bir yapısı vardır.

 

 

Yarısı kadar rengi beyaz diğer tarafı ise siyah ve kahverengi şekilde lekeler halindedir.Alın kısmı çok belirgin yapıdadır.

Burun siyah renkte ve gözleri koyu renktedir.Kulakları öne doğru kıvrıktır.Kesik olan kuyruğu sırtta dik olarak kalmaktadır.

 

Bu Irk çok fazla hareketli ve yaşamı çok seven bir köpektir. Oldukca korkusuz bir hayvandır. Oyun oynamak onun için süper bir durumdur. Onu kızdırmayan köpeklerle arası çok iyidir ama kızdıranlara karşı olumsuz davranışta bulunabilir. Zeki olmasının yanında aynı zamanda inatçı bir yapıdadır ve söz dinlemez.

Eğitim konusunda başarılı olunması bekleniyorsa çok sabır gerekiyor. Diğer köpeklerle arası iyi değildir ve saldırma eğilimindedir. Yavruyken iyi bir sosyalleştirme bu köpek içinde oldukça gereklidir. Diğer evde beslediğiniz hayvanlarla arası iyi değildir. Küçük hayvan besliyorsanız bu ırk size uygun değildir onları yiyebilir. Tasmasız şekilde bırakılmaması gerekir.

WhatsApp İletişim