Kurumsal | Köpek Şehri

Kurumsal

Bursa Köpek Üretim Çiftliği

Bursa Köpek Üretim Çiftliği olarak sizlere kaliteli ve Güvenilir hizmet Vermenin Gururunu yaşamaktayız. Türkiyenin en büyük üretim çiftliklerinden bir tanesi olan çiftliğimizde Irkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan Damızlık köpeklerimiz bulunmaktadır.

Damızlık Köpeklerimizin Zamanında Ve uygun olan Erkek köpeklerimiz ile çiftleşmesi sonucunda yavrularımızı dünyaya getirmekteyiz. Dişi Köpeklerimizden Yılda Bir sefer yavru alınmaktadır. Dişi Köpeklerimiz Gebe Oldukları esnada yavrularımızın kalitesini ve sağlık Düzeyini maximuma çıkarabilmek için özel oarak beslenmekte ve özel olarak bakılmaktadırlar.

Bursa  Köpek Çiftliği Olarak Sizleri Çiftliğimizde Görmek bizleri butlu Etmektedir. Sizleri Sadece Yavru köpek alımı için Değil aileniz ile birlikte zaman geçirmeniz için Çiftliğimize Davet etmekteyiz.

Sizler için özel yetiştirilmiş tamamen sosyal köpeklerimiz ile çocuklarınız oyunlar oynayabilir. Köpekten korkan aile bireylerinizi bu korkularını atlatmak için destek olmuş olabilirsiniz.

Bursa  Köpek Çiftliği


05078208457

Kurumsal

En iyi dostlarınızı size ulaştırmaktayız..

Bursa Köpek Çiftliği olarak sizlere kaliteli ve Güvenilir hizmet Vermenin Gururunu yaşamaktayız.

Türkiyenin en büyük üretim çiftliklerinden bir tanesi olan çiftliğimizde Irkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan Damızlık köpeklerimiz bulunmaktadır.

Köpek Şehri Üretim Çiftliği olarak sizlere kaliteli ve Güvenilir hizmet Vermenin Gururunu yaşamaktayız.

Çiftliğimizde Irkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan Damızlık köpeklerimiz bulunmaktadır. Safkan Damızlık Köpeklerimizden Doğan Yavrularımızı Sizlere Teslim Etmekteyiz.

Sizlere Teslim Ettiğimiz Bütün köpek yavrularımız ırk garantili olarak teslim edilmektedir.

Yavru Köpeklerinizi gelip almanızı tavsiye ediyoruz. Gelemeyecek durumda olan müşterilerimiz için gönderim yapıyoruz

Yavru köpeklerinizi en iyi birşekilde büyütmek istiyorsanız profesyonel seri mama ile beslemeniz gerekmektedir.