orjınal pomeryan boo | Bursa Köpek Çiftliği | Satılık Yavru Köpek

orjınal pomeryan boo

orjınal pomeryan boo

Pomeranian Boo, Pomeranian ve Bichon Frise karışımı olan küçük, sevimli ve tüylü bir köpek türüdür. Pom-A-Boo veya Bichon Pom olarak da bilinirler. Tipik olarak 1-2 kilo ağırlığında ve omuzda yaklaşık 8-11 cm boyunda duran küçük bir cins. İyi durumda tutmak için düzenli bakım gerektiren kalın ve kabarık bir kürkleri vardır.
Pomeranian Boo yavruları arkadaş canlısı ve sevecen bir kişiliğe sahiptir ve çocuklarla ve diğer evcil hayvanlarla arası iyi olarak bilinir. Ayrıca zeki ve kolay eğitilebilirler, bu da onları ilk kez köpek sahibi olacaklar için mükemmel bir seçim haline getirir. İster bir apartman dairesinde ister bahçeli bir evde olsun, farklı yaşam koşullarına uyum sağlayabilirler, ancak zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı kalmaları için düzenli egzersize ihtiyaçları vardır. Yaklaşık 12-15 yıl ömürleri vardır.

Pomeranian Boo'nun tasarımcı bir cins olduğunu, yani öngörülemeyen sağlık sorunları yaşayabileceklerini ve American Kennel Club tarafından tanınmadıklarını unutmayın. Bazıları, melez oldukları ve özellikleri değişebildiği için davranışsal sorunların yanı sıra genetik sağlık sorunlarına da sahip olabilir. Bir tane almadan önce araştırmak ve yetiştiriciler veya uzmanlarla konuşmak çok önemlidir.

WhatsApp İletişim