safkan alman kurdu yavrularımız | Bursa Köpek Çiftliği | Satılık Yavru Köpek

safkan alman kurdu yavrularımız

safkan alman kurdu yavrularımız

Alman kurdu, zekası, sadakati ve çok yönlülüğü ile tanınan büyük bir köpek türüdür. Alman Çoban yavruları enerjik ve oyuncudur ve büyüdükçe daha güvenli ve özgüvenli hale gelirler. Çift katlıdır, son kat kalın ve düzdür, astar ise yumuşak ve yoğundur, siyah, samur, siyah ve ten rengi gibi çeşitli renklerde gelir ve ağır tüy dökücü olarak bilinirler.

Alman Çoban Köpekleri son derece eğitilebilir, itaat, çeviklik, arama kurtarma ve koruma eğitiminde mükemmeldirler. Ayrıca ailelerini korudukları ve mükemmel bekçiler oldukları bilinmektedir. Çok yönlü bir türdürler ve çeşitli görevleri yapmak için eğitilebilirler. Sağlam, tutarlı ve deneyimli bir bakıcıya ihtiyaç duyduklarından, ilk kez köpek sahipleri için önerilmezler.

Alman Çoban yavruları büyüdükçe çok fazla egzersize ve zihinsel uyarıma ihtiyaç duyarlar ve önemli miktarda sosyalleşme, eğitim ve disiplin gerektirirler. Küçük çocukların veya diğer küçük evcil hayvanların bulunduğu evler için tavsiye edilmezler. İnsan etkileşimi ile geliştiklerinden, dışarıda bir kulübede tutulmaları önerilmez. Alman Çobanlarının yaklaşık 7-10 yıllık bir ömrü vardır.

Bir Alman Çoban köpeği yavrusu almadan önce cinsi araştırmak ve uzmanlarla ve sorumlu yetiştiricilerle konuşmak önemlidir. Ve koruyucu yapıları nedeniyle, güçlü bir av dürtüsüne sahiptirler, bu nedenle erken sosyalleşme ve eğitim, Alman Çoban Köpeğinizle mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmenin anahtarıdır.

duşuk bel sow kalite de alman çoban köpeği yavurlarımız hakkında detaylı bilgi için 05078208457

WhatsApp İletişim