Satılık Maltese Terrier Yavruları | Bursa Köpek Çiftliği | Satılık Yavru Köpek

Satılık Maltese Terrier Yavruları

Satılık Maltese Terrier Yavruları

Satılık Maltese terrier ırkı köpekler normal şartlarda, oldukça hareketli , oyuncu ve yaşam enerjisi yüksek olan köpeklerdir. sahiplerine karşı son derece nazik, sevgi ve sadakat çok üst düzeydedir.

maltese terrier ırkı köpekler akıllı , algıları çok açık , öğrenmeye hevesli oldukları için, doğru yönlendirme ve ödüllendirmelerle bazı hareketleri kolayca öğretebilirsiniz. maltese terrier ırkı köpekler çok hisli köpeklerdir eğer yanlış bir şeyler  hisederlerse sizi havlayarak uyarıcaklardır. diğer hayvanlarla arası genelde iyidir ama hiç ters düşmez diyemeyiz.

Maltese terrier ırkı köpekler meraklı yapısı ile dışarıda gezmeye , oyun oynamaya bayılırlar. Çocuklar la arası iyi olan bu köpek ırkları aile dışında kendisine sert davranan Çocuklara karşı çok da hoş görüleri yoktur diyebiliriz. Eğer yavrunuza gerekli ilgi ve alakayı göstermeseniz tuvallet eğitiminde siz cok zorlayacaktır.Beslenme konusunda önüne cok altarnetif sunarsınız sizden bunu hep isteyecek ve bekleyecektir.

Maltese terrier cinsi  köpekler kıskanç köpeklerdir aile bireylerini paylaşmayaı hiç sevmezler ve sertleşebilirler. Bu çok şirin, dünya tatlısı maltese terrier köpekleri toplum da cok tutulan ve sevilen ırklardır.

Yavrularımız Irk özelliklerini iyi şekilde taşımaktadır. Karakteristik ve göresel olarak orjinal bir maltese yavrusu istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İrtibat : 05078208457

WhatsApp İletişim